Dominika Skuneczny

Zapraszam na indywidualną sesje hipnoterapii.

W trakcie sesji proponuje:

  1. Terapie traum i trudności z tu i teraz.
  2. Regresje hipnotyczną.
  3. Sesję głęboko relaksacyjną (działa natychmiast po zakończeniu sesji).
  4. Połączenie z częścią subtelną / uzyskanie odpowiedzi.

Wejdziesz w stan głębokiego spokoju, gdzie ucichną myśli sabotujące, czyli takie które nas zniechęcają i osłabiają do działania, komplikują i wstrzymują tłumacząc to strachem (lewa cześć półkuli mózgowej).

Uaktywni się prawa półkula – odpowiedzialna za kreowanie własnego życia, tworzenie nowych rozwiązań, intuicji czyli czytania z pola subtelnego ludzi i zdarzeń.

Każda sesja jest głęboko relaksacyjna mająca potencjał na nowe spojrzenie, nową perspektywę. To podróż która może zmienić życie, uaktywnić potencjały i zasoby dotąd nieużywane.

Sesje mogą odbywać się jednorazowo lub stanowić serie terapeutyczną, która odbywa się nie częściej niż raz w tygodniu. Przy zakupie 10 sesji, cena zostanie ustalona indywidualnie.

Przygotowanie do sesji:

Przed sesją odpowiedz sobie na dwa pytania:

  1. Z czym przychodzę na sesje?
  2. Po czym poznam, że temat został zakończony, uzdrowiony lub rozwiązany?

Główna część sesji odbywa się na leżąco, proszę mieć wygodny lub sportowy strój.

Po sesji: proszę zaplanować min 1h dla siebie, nie wracając od razu aktywności.

Uwaga: Po kilku sesjach możesz nauczyć się szybciej odczuwać które wybory w życiu najbardziej Ci służą. Poznasz czym jest głęboki spokój. Nauczysz się szybciej podnosić z sytuacji które stanowią wyzwania, które wszyscy mamy. Odczujesz połączenie z własną dusza, które jest indywidualne i nie może zostać opisanie przez nikogo, tylko odczuwane przez Ciebie. Każda dusza jest osobną, niezależną cząstką, połączoną ze Żródłem Stworzenia i ma zdolności uczenia się kreowania bez granic. Możesz także nauczyć się wprowadzać samodzielnie w podobny stan przed snem, aby wzmocnić dobre myśli, zdarzenia oraz moc odpowiedzialności za kreowanie swojego życia. Tempo nauki jest indywidualne.

Dominika Skuneczny jest z wykształcenia Hipnoterapeutką, zawodowym Couchem oraz Pedagogiem specjalizującym się w opiece nad dziećmi, dodatkowo posiada dyplomy bioenergoterapii, uzdrawiania metodami naturalnymi. Dusza podróżnicza, która odwiedziła ponad 60 krajów na 5 kontynentach, mieszkała w egzotycznych miejscach poznając różne kultury i paradygmaty. Ostatnie 5 lat mieszkała w Emiratach Arabskich, gdzie rozpoczęła pracę jako hipnoterapeutka. W 2022 wróciła do Polski, do słowiańskich korzeni aby kontynuować rozpoznawanie przestrzeni, w których się porusza jako Hipnoterapeutka.

To nie trudności definiują nas, ale to jak się z nich podnosimy.

Słowo od Pani Dominiki:

Zapraszam Cię w podróż która może zmienić Twoje życie, a jeśli jesteś spełniony/a zapraszam do poszerzenia spojrzenia na siebie jako istotę wielowymiarową. W tamtym wymiarze nie ja, ale to Twoja dusza zdecyduje gdzie i jak daleko możesz zajrzeć w danym momencie, ja jedynie z lekkością towarzyszę.

Moją misją jest zaprosić więcej lekkości i powodów do uśmiechu – dla każdego klienta oraz wyjść daleko poza dotychczasowe doświadczenia, wiedzę raz utarte szlaki.